autobus 219 nocny | inne linie z przystanku: 156, 186, 219, 833, 834, | |||||||
przystanek Międzyzdrojska n/ż | Kierunek: Poznań Główny | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
1 3 23 | 36 36 36 | 0 1 2 23 | 21 51A 21 31A | 0 1 2 23 | 21 51A 21 36 | Starzyny/Rynkowa Kiekrz/Czereśniowa n/ż Rokietnica/Os. Kalinowe Rokietnica/Szkoła Rokietnica/ROS Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy Rokietnica/Rolna n/ż Rokietnica/Golęcińska n/ż Kiekrz/Starzyńska n/ż Kiekrz/Zielona n/ż Kiekrz/Sanktuarium n/ż Turystyczna n/ż Podjazdowa n/ż Admiralska n/ż Kiekrz Admiralska n/ż Wilków Morskich n/ż Kiekrz Kościół n/ż Kiekrz PKM n/ż Nad Jeziorem n/ż Chojnicka n/ż Rekreacyjna n/ż Stobnicka n/ż Słupska n/ż Krzyżowniki n/ż Międzyzdrojska n/ż 1 - Wichrowa n/ż 2 - Leśnowolska n/ż 3 - Smochowice n/ż 3 - Kołobrzeska n/ż 4 - Tatrzańska n/ż 5 - Pilotów n/ż 6 - Przelot n/ż 7 - Bużańska n/ż 8 - Polska n/ż 9 - Piękna n/ż 10 - Ogrody n/ż 11 - Żeromskiego n/ż 12 - Polna Szpital n/ż 13 - Szylinga n/ż 15 - Rondo Kaponiera 16 - Rondo Kaponiera 17 - Poznań Główny | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy