Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
312
,
przystanek Czerwonak/Zalesie n/ż
Kierunek: Rondo Śródka
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
23
58Z
58Z
18Z 57Z
42M
30D
15 44
52
04
25
20
12S 47S
02 28
05
05
39
14
49
14S
10
12
14
16
18
20
21
23
09
09
09
09
09
09
49
16K
10
12
14
16
18
20
21
22
09
09
09
09
09
09
49
50
Promnice/Północna n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Zespół Szkół
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Szkoła n/ż
Bolechowo/Poligonowa n/ż
Bolechowo/Przejazd n/ż
Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
Owińska/Lipowa n/ż
Owińska/PKM n/ż
Owińska/Parkowa n/ż
Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
Miękowo/Kolejowa n/ż
Miękowo/Ogrodowa n/ż
Miękowo/Słowackiego n/ż
Czerwonak/Elewator n/ż
Czerwonak/Os. Przylesie PKM n/ż
Czerwonak/Kręta n/ż
Czerwonak/PKM n/ż
Czerwonak/Szkolna
Czerwonak/Szkolna n/ż
Czerwonak/Żurawia n/ż
Czerwonak/Gajowa n/ż
Czerwonak/Zdroje
Czerwonak/Gajowa n/ż
Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
Czerwonak/Szkolna n/ż
Czerwonak/Zalesie n/ż
1 - Czerwonak/Błękitna
2 - Czerwonak/Cmentarz
3 - Czerwonak/Św. Wojciecha n/ż
4 - Koziegłowy/Os. Leśne
5 - Koziegłowy/Pływalnia n/ż
6 - Koziegłowy/Szkoła
7 - Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
9 - Karolin PKM n/ż
9 - Czerwonacka n/ż
10 - Gdyńska n/ż
12 - Bałtycka n/ż
13 - Główna
14 - Rynek Wschodni n/ż
15 - Studzienna n/ż
16 - Koronkarska n/ż
17 - Zawady n/ż
19 - Rondo Śródka
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911