Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
252
,
312
,
341
,
342
,
396
,
przystanek Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
Kierunek: Rondo Śródka
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
19
20
21
23
43Z
42Z
02Z 41Z
32M
11D
07 36
44
56
17
12
04S 39S 54
20 57
57
31
06
41
07S
10
12
14
16
18
20
21
23
01
01
01
01
01
01
41
09K
10
12
14
16
18
20
21
22
01
01
01
01
01
01
41
42
Promnice/Północna n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Zespół Szkół
Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Szkoła n/ż
Bolechowo/Poligonowa n/ż
Bolechowo/Przejazd n/ż
Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
Owińska/Lipowa n/ż
Owińska/PKM n/ż
Owińska/Parkowa n/ż
Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
1 - Miękowo/Kolejowa n/ż
2 - Miękowo/Ogrodowa n/ż
3 - Miękowo/Słowackiego n/ż
4 - Czerwonak/Elewator n/ż
5 - Czerwonak/Os. Przylesie PKM n/ż
6 - Czerwonak/Kręta n/ż
7 - Czerwonak/PKM n/ż
7 - Czerwonak/Szkolna
9 - Czerwonak/Szkolna n/ż
11 - Czerwonak/Żurawia n/ż
13 - Czerwonak/Gajowa n/ż
15 - Czerwonak/Zdroje
17 - Czerwonak/Gajowa n/ż
19 - Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
21 - Czerwonak/Szkolna n/ż
23 - Czerwonak/Zalesie n/ż
24 - Czerwonak/Błękitna
25 - Czerwonak/Cmentarz
26 - Czerwonak/Św. Wojciecha n/ż
27 - Koziegłowy/Os. Leśne
28 - Koziegłowy/Pływalnia n/ż
29 - Koziegłowy/Szkoła
30 - Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
32 - Karolin PKM n/ż
32 - Czerwonacka n/ż
33 - Gdyńska n/ż
35 - Bałtycka n/ż
36 - Główna
37 - Rynek Wschodni n/ż
38 - Studzienna n/ż
39 - Koronkarska n/ż
40 - Zawady n/ż
42 - Rondo Śródka
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911