Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
432
inne linie z przystanku:
5
,
5
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
9
,
10
,
10
,
12
,
12
,
13
,
14
,
18
,
152
,
154
,
162
,
166
,
181
,
184
,
190
,
196
,
211
,
220
,
221
,
227
,
431
,
432
,
435
,
501
,
502
,
503
,
511
,
512
,
560
,
przystanek Rondo Rataje
Kierunek: Kleszczewo/Park
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
7
8
9
10
11
12
14
15
16
17
18
19
20
22
23
29
02B 32 42
45
25
45G
52G P
49P W
27E
00 40
20P
02 45E
34G
34G P
34G P
34G
14G
6
9
11
15
16
17
21
23
42G P
12
32G
07G P
37G
37G P
22G P
26G
8
10
14
16
20
22
27G P
37G P
12G P
37G
47G P
57G
Rondo Rataje
Rondo Rataje
1 - Os. Jagiellońskie n/ż
2 - Os. Lecha I
5 - Torowa Wiadukt n/ż
6 - Ługańska n/ż
7 - Wieprawska n/ż
8 - Szczepankowo n/ż
9 - Porzeczkowa n/ż
10 - Oliwkowa n/ż
11 - Gospodarska
12 - Przyjemna n/ż
14 - Tulce/Przylesie
15 - Tulce/Szkoła
16 - Tulce/Leśna
18 - Tulce/Kościół
19 - Tulce/Zadęby n/ż
22 - Tulce/Krańcowa n/ż
25 - Szewce/Orzechowa
28 - Tulce/Krańcowa n/ż
29 - Gowarzewo/Jesienna n/ż
29 - Gowarzewo/Al. Kasztanowa n/ż
30 - Gowarzewo/Czereśniowa n/ż
31 - Gowarzewo/Akacjowa
32 - Gowarzewo/OSP n/ż
33 - Gowarzewo/Kaplica n/ż
34 - Gowarzewo/Akacjowa
35 - Gowarzewo/Czereśniowa n/ż
35 - Gowarzewo/Al. Kasztanowa n/ż
36 - Gowarzewo/Jesienna n/ż
36 - Gowarzewo/Jesionowa
37 - Tanibórz/Zachód n/ż
37 - Komorniki gm.Kleszczewo/Zadęby n/ż
38 - Komorniki gm.Kleszczewo/RSP
38 - Komorniki gm.Kleszczewo/OSP n/ż
40 - Bylin/Wieś
42 - Komorniki gm.Kleszczewo/Bylin n/ż
44 - Nagradowice/Ośrodek Zdrowia
44 - Nagradowice/Park n/ż
46 - Bylin/Stacja benzynowa n/ż
47 - Kleszczewo/Baza ZK n/ż
48 - Kleszczewo/Szkoła I
49 - Kleszczewo/Węzeł
49 - Kleszczewo/Park
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911