autobus 833 | inne linie z przystanku: 219, 833, | |||||||
przystanek Kiekrz/Czereśniowa n/ż | Kierunek: Starzyny/Rynkowa | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 22 | 48 46 38 08 58 36 16 56 36 21 11 16 51 56 31 14 56 26 31 45 | 6 9 11 13 15 18 20 | 50 50 55 55 55 50 49 | 6 9 11 13 15 18 20 | 50 50 55 55 55 50 49 | Ogrody Ogrody n/ż Polska n/ż Bużańska n/ż Przelot n/ż Pilotów n/ż Tatrzańska n/ż Kołobrzeska n/ż Smochowice n/ż Leśnowolska n/ż Wichrowa Międzyzdrojska n/ż Krzyżowniki n/ż Słupska n/ż Stobnicka n/ż Rekreacyjna n/ż Chojnicka n/ż Nad Jeziorem n/ż Kiekrz PKM n/ż Wilków Morskich n/ż Podjazdowa n/ż Turystyczna n/ż Kiekrz/Sanktuarium n/ż Kiekrz/Zielona n/ż Kiekrz/Starzyńska n/ż Rokietnica/Golęcińska n/ż Rokietnica/Rolna n/ż Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy Rokietnica/ROS Rokietnica/Szkoła Rokietnica/Os. Kalinowe Kiekrz/Czereśniowa n/ż 2 - Starzyny/Rynkowa | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy