autobus 833 | inne linie z przystanku: 219, 833, 834, 835, | |||||||
przystanek Kiekrz/Sanktuarium n/ż | Kierunek: Starzyny/Rynkowa | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 16 17 18 19 20 22 | 35 33 23 53 43 23 03 43 23 08 58 03 36 41 16 01 43 13 18 34 | 6 9 11 13 15 18 20 | 38 38 41 41 41 38 38 | 6 9 11 13 15 18 20 | 38 38 41 41 41 38 38 | Ogrody Ogrody n/ż Polska n/ż Bużańska n/ż Przelot n/ż Pilotów n/ż Tatrzańska n/ż Kołobrzeska n/ż Smochowice n/ż Leśnowolska n/ż Wichrowa Międzyzdrojska n/ż Krzyżowniki n/ż Słupska n/ż Stobnicka n/ż Rekreacyjna n/ż Chojnicka n/ż Nad Jeziorem n/ż Kiekrz PKM n/ż Wilków Morskich n/ż Podjazdowa n/ż Turystyczna n/ż Kiekrz/Sanktuarium n/ż 1 - Kiekrz/Zielona n/ż 2 - Kiekrz/Starzyńska n/ż 4 - Rokietnica/Golęcińska n/ż 5 - Rokietnica/Rolna n/ż 6 - Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy 7 - Rokietnica/ROS 8 - Rokietnica/Szkoła 10 - Rokietnica/Os. Kalinowe 11 - Kiekrz/Czereśniowa n/ż 13 - Starzyny/Rynkowa | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy