autobus 833 | inne linie z przystanku: 219, 833, 834, 835, 836, | |||||||
przystanek Podjazdowa n/ż | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 16 17 18 19 22 | 28 29 09 39 44 19 59 39 19 59 59 14 08 43 18 53 39 59 18 | 8 10 12 14 17 19 22 | 44 44 44 44 44 44 43 | 8 10 12 14 17 19 22 | 44 44 44 44 44 44 43 | Starzyny/Rynkowa Kiekrz/Czereśniowa n/ż Rokietnica/Os. Kalinowe Rokietnica/Szkoła Rokietnica/ROS Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy Rokietnica/Rolna n/ż Rokietnica/Golęcińska n/ż Kiekrz/Starzyńska n/ż Kiekrz/Zielona n/ż Kiekrz/Sanktuarium n/ż Turystyczna n/ż Podjazdowa n/ż 1 - Wilków Morskich n/ż 1 - Kiekrz Kościół n/ż 2 - Kiekrz PKM n/ż 3 - Nad Jeziorem n/ż 4 - Chojnicka n/ż 4 - Rekreacyjna n/ż 6 - Stobnicka n/ż 7 - Słupska n/ż 8 - Krzyżowniki n/ż 9 - Międzyzdrojska n/ż 11 - Wichrowa n/ż 12 - Leśnowolska n/ż 14 - Smochowice n/ż 15 - Kołobrzeska n/ż 16 - Tatrzańska n/ż 18 - Pilotów n/ż 19 - Przelot n/ż 20 - Bużańska n/ż 22 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy