autobus 833 | inne linie z przystanku: 219, 833, 834, 835, | |||||||
przystanek Rokietnica/Golęcińska n/ż | Kierunek: Starzyny/Rynkowa | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 22 | 39 37 27 57 47 27 07 47 27 12 02 07 40 45 20 05 47 17 22 38 | 6 9 11 13 15 18 20 | 42 42 45 45 45 42 42 | 6 9 11 13 15 18 20 | 42 42 45 45 45 42 42 | Ogrody Ogrody n/ż Polska n/ż Bużańska n/ż Przelot n/ż Pilotów n/ż Tatrzańska n/ż Kołobrzeska n/ż Smochowice n/ż Leśnowolska n/ż Wichrowa Międzyzdrojska n/ż Krzyżowniki n/ż Słupska n/ż Stobnicka n/ż Rekreacyjna n/ż Chojnicka n/ż Nad Jeziorem n/ż Kiekrz PKM n/ż Wilków Morskich n/ż Podjazdowa n/ż Turystyczna n/ż Kiekrz/Sanktuarium n/ż Kiekrz/Zielona n/ż Kiekrz/Starzyńska n/ż Rokietnica/Golęcińska n/ż 1 - Rokietnica/Rolna n/ż 2 - Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy 3 - Rokietnica/ROS 4 - Rokietnica/Szkoła 6 - Rokietnica/Os. Kalinowe 7 - Kiekrz/Czereśniowa n/ż 9 - Starzyny/Rynkowa | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy