autobus 833 | inne linie z przystanku: 219, 832, 833, 834, 882, 891, 893, | |||||||
przystanek Rokietnica/ROS | Kierunek: Ogrody | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 14 16 17 18 19 22 | 19 18 58 28 33 08 48 28 08 48 48 03 58 33 08 43 28 48 09 | 8 10 12 14 17 19 22 | 33 33 33 33 33 33 34 | 8 10 12 14 17 19 22 | 33 33 33 33 33 33 34 | Starzyny/Rynkowa Kiekrz/Czereśniowa n/ż Rokietnica/Os. Kalinowe Rokietnica/Szkoła Rokietnica/ROS 1 - Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy 2 - Rokietnica/Rolna n/ż 3 - Rokietnica/Golęcińska n/ż 5 - Kiekrz/Starzyńska n/ż 6 - Kiekrz/Zielona n/ż 7 - Kiekrz/Sanktuarium n/ż 8 - Turystyczna n/ż 9 - Podjazdowa n/ż 10 - Wilków Morskich n/ż 10 - Kiekrz Kościół n/ż 11 - Kiekrz PKM n/ż 12 - Nad Jeziorem n/ż 13 - Chojnicka n/ż 13 - Rekreacyjna n/ż 15 - Stobnicka n/ż 16 - Słupska n/ż 17 - Krzyżowniki n/ż 18 - Międzyzdrojska n/ż 20 - Wichrowa n/ż 21 - Leśnowolska n/ż 23 - Smochowice n/ż 24 - Kołobrzeska n/ż 25 - Tatrzańska n/ż 27 - Pilotów n/ż 28 - Przelot n/ż 29 - Bużańska n/ż 31 - Ogrody | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy