autobus 11 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 10, 10, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Głogowska/Hetmańska n/ż | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 20 30 45 55 05 19 32 42 47 02 17 26 32 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 25 43 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 53 10 29 59 29 59 29 59 29 59 29 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż 1 - Rynek Łazarski n/ż 2 - Park Wilsona n/ż 4 - Dworzec Zachodni n/ż 6 - Most Dworcowy n/ż 8 - Rondo Kaponiera 9 - Most Teatralny 10 - Poznańska 12 - Wielkopolska 13 - Klin 14 - Nad Wierzbakiem 15 - Sołacz 17 - Uniwersytet Przyrodniczy 18 - Bonin 19 - Św. Leonarda 20 - Os. Winiary 21 - Lutycka Szpital 22 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy