autobus 11 | inne linie z przystanku: 9, 11, | |||||||
przystanek Nad Wierzbakiem | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 34 44 59 09 19 33 48 58 03 18 33 42 48 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 58 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 57 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 07 24 43 13 43 13 43 13 43 13 43 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska Wielkopolska Klin Nad Wierzbakiem 1 - Sołacz 3 - Uniwersytet Przyrodniczy 4 - Bonin 5 - Św. Leonarda 6 - Os. Winiary 7 - Lutycka Szpital 8 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy