autobus 11 | inne linie z przystanku: 3, 7, 9, 10, 11, 19, | |||||||
przystanek Poznańska | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 30 40 55 05 15 29 44 54 59 14 29 38 44 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 54 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 53 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 03 20 39 09 39 09 39 09 39 09 39 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska 2 - Wielkopolska 3 - Klin 4 - Nad Wierzbakiem 5 - Sołacz 7 - Uniwersytet Przyrodniczy 8 - Bonin 9 - Św. Leonarda 10 - Os. Winiary 11 - Lutycka Szpital 12 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy