autobus 11 | inne linie z przystanku: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14, 14, 17, 19, 91, | |||||||
przystanek Rolna | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 15 40 50 00 14 26 36 41 56 11 20 26 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 36 56 16 19G 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 45G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 20 57 17 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 45G | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 05 24 54 24 54 24 54 24 54 24 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 45G | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna 1 - Traugutta 3 - Kolejowa 4 - Głogowska/Hetmańska 5 - Głogowska/Hetmańska n/ż 6 - Rynek Łazarski n/ż 7 - Park Wilsona n/ż 9 - Dworzec Zachodni n/ż 11 - Most Dworcowy n/ż 13 - Rondo Kaponiera 14 - Most Teatralny 15 - Poznańska 17 - Wielkopolska 18 - Klin 19 - Nad Wierzbakiem 20 - Sołacz 22 - Uniwersytet Przyrodniczy 23 - Bonin 24 - Św. Leonarda 25 - Os. Winiary 26 - Lutycka Szpital 27 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy