autobus 11 | inne linie z przystanku: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 14, 14, 17, 19, 91, | |||||||
przystanek Rondo Starołęka | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 12 37 47 57 11 23 33 38 53 08 17 23 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 33 53 13 16G 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 42G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 17 54 14 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 42G | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 02 21 51 21 51 21 51 21 51 21 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 42G | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka 1 - Hetmańska Wiadukt 3 - Rolna 4 - Traugutta 6 - Kolejowa 7 - Głogowska/Hetmańska 8 - Głogowska/Hetmańska n/ż 9 - Rynek Łazarski n/ż 10 - Park Wilsona n/ż 12 - Dworzec Zachodni n/ż 14 - Most Dworcowy n/ż 16 - Rondo Kaponiera 17 - Most Teatralny 18 - Poznańska 20 - Wielkopolska 21 - Klin 22 - Nad Wierzbakiem 23 - Sołacz 25 - Uniwersytet Przyrodniczy 26 - Bonin 27 - Św. Leonarda 28 - Os. Winiary 29 - Lutycka Szpital 30 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy