autobus 11 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 6, 7, 7, 8, 8, 10, 10, 11, 12, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 213, 218, 223, | |||||||
przystanek Rynek Łazarski n/ż | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 21 31 46 56 06 20 33 43 48 03 18 27 33 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 26 44 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 54 11 30 00 30 00 30 00 30 00 30 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż 1 - Park Wilsona n/ż 3 - Dworzec Zachodni n/ż 5 - Most Dworcowy n/ż 7 - Rondo Kaponiera 8 - Most Teatralny 9 - Poznańska 11 - Wielkopolska 12 - Klin 13 - Nad Wierzbakiem 14 - Sołacz 16 - Uniwersytet Przyrodniczy 17 - Bonin 18 - Św. Leonarda 19 - Os. Winiary 20 - Lutycka Szpital 21 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy