autobus 11 | inne linie z przystanku: 9, 11, | |||||||
przystanek Sołacz | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 45 00 10 20 34 49 59 04 19 34 43 49 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 59 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 58 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 08 25 44 14 44 14 44 14 44 14 44 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska Wielkopolska Klin Nad Wierzbakiem Sołacz 2 - Uniwersytet Przyrodniczy 3 - Bonin 4 - Św. Leonarda 5 - Os. Winiary 6 - Lutycka Szpital 7 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy