autobus 11 | inne linie z przystanku: 3, 7, 9, 10, 11, 19, | |||||||
przystanek Wielkopolska | Kierunek: Piątkowska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 42 57 07 17 31 46 56 01 16 31 40 46 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 56 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 55 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 05 22 41 11 41 11 41 11 41 11 41 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 | Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Kolejowa Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Most Dworcowy n/ż Rondo Kaponiera Most Teatralny Poznańska Wielkopolska 1 - Klin 2 - Nad Wierzbakiem 3 - Sołacz 5 - Uniwersytet Przyrodniczy 6 - Bonin 7 - Św. Leonarda 8 - Os. Winiary 9 - Lutycka Szpital 10 - Piątkowska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy