Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
0
,
0
,
2
,
3
,
5
,
9
,
13
,
15
,
15
,
16
,
19
,
20
,
102
,
201
,
202
,
przystanek Aleje Marcinkowskiego n/ż
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
03F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
2 - Wrocławska
4 - Pl. Bernardyński
6 - Most Św. Rocha n/ż
8 - Politechnika n/ż
10 - Kórnicka
12 - Polanka
14 - Łacina
16 - Os. Tysiąclecia
18 - Os. Lecha
20 - Piaśnicka Rynek
22 - Piaśnicka/Kurlandzka
24 - Szwedzka
26 - Szwajcarska
28 - Franowo
30 - Głogowska/Hetmańska n/ż
32 - Rynek Łazarski n/ż
34 - Park Wilsona n/ż
36 - Dworzec Zachodni n/ż
38 - Starołęka PKM
40 - Bystra
42 - Starołęka Mała
44 - Rondo Starołęka
46 - Rondo Starołęka
48 - Os. Rzeczypospolitej
50 - Os. Piastowskie
52 - Wioślarska n/ż
54 - Rondo Rataje n/ż
56 - Rondo Rataje n/ż
58 - Serafitek n/ż
60 - AWF
62 - Półwiejska
64 - Wierzbięcice
66 - Poznań Główny
68 - Most Dworcowy n/ż
70 - Franowo
71 - Szwajcarska
72 - Szwedzka
73 - Piaśnicka/Kurlandzka
74 - Piaśnicka Rynek
75 - Os. Lecha
76 - Os. Tysiąclecia
77 - Łacina
78 - Polanka
79 - Kórnicka
80 - Kórnicka n/ż
81 - Politechnika n/ż
82 - Most Św. Rocha n/ż
83 - Pl. Bernardyński n/ż
84 - Wrocławska n/ż
85 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
86 - 27 Grudnia
87 - Gwarna
88 - Zamek
89 - Rondo Kaponiera
90 - Bałtyk n/ż
92 - Matejki
93 - Wojskowa
94 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
95 - Arena
96 - Arciszewskiego
97 - Głogowska/Hetmańska
98 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
99 - Ostroroga
100 - Grochowska
101 - Drzewieckiego
102 - Stadion Miejski
103 - Węgorka
104 - Rondo Skubiszewskiego
105 - Budziszyńska
105 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911