Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
5
,
5
,
6
,
6
,
7
,
7
,
8
,
8
,
9
,
9
,
11
,
11
,
12
,
13
,
14
,
15
,
17
,
18
,
18
,
202
,
przystanek Bystra
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
21
00 w
21
00
21
00
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni n/ż
Starołęka PKM
Bystra
2 - Starołęka Mała
4 - Rondo Starołęka
6 - Rondo Starołęka
8 - Os. Rzeczypospolitej
10 - Os. Piastowskie
12 - Wioślarska n/ż
14 - Rondo Rataje n/ż
16 - Rondo Rataje n/ż
18 - Serafitek n/ż
20 - AWF
22 - Półwiejska
24 - Wierzbięcice
26 - Poznań Główny
28 - Most Dworcowy n/ż
30 - Franowo
31 - Szwajcarska
32 - Szwedzka
33 - Piaśnicka/Kurlandzka
34 - Piaśnicka Rynek
35 - Os. Lecha
36 - Os. Tysiąclecia
37 - Łacina
38 - Polanka
39 - Kórnicka
40 - Kórnicka n/ż
41 - Politechnika n/ż
42 - Most Św. Rocha n/ż
43 - Pl. Bernardyński n/ż
44 - Wrocławska n/ż
45 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
46 - 27 Grudnia
47 - Gwarna
48 - Zamek
49 - Rondo Kaponiera
50 - Bałtyk n/ż
52 - Matejki
53 - Wojskowa
54 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
55 - Arena
56 - Arciszewskiego
57 - Głogowska/Hetmańska
58 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
59 - Ostroroga
60 - Grochowska
61 - Drzewieckiego
62 - Stadion Miejski
63 - Węgorka
64 - Rondo Skubiszewskiego
65 - Budziszyńska
65 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911