Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
3
,
6
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
9
,
10
,
10
,
11
,
11
,
12
,
12
,
14
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
17
,
18
,
19
,
91
,
201
,
201
,
202
,
przystanek Franowo
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
19F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
2 - Głogowska/Hetmańska n/ż
4 - Rynek Łazarski n/ż
6 - Park Wilsona n/ż
8 - Dworzec Zachodni n/ż
10 - Starołęka PKM
12 - Bystra
14 - Starołęka Mała
16 - Rondo Starołęka
18 - Rondo Starołęka
20 - Os. Rzeczypospolitej
22 - Os. Piastowskie
24 - Wioślarska n/ż
26 - Rondo Rataje n/ż
28 - Rondo Rataje n/ż
30 - Serafitek n/ż
32 - AWF
34 - Półwiejska
36 - Wierzbięcice
38 - Poznań Główny
40 - Most Dworcowy n/ż
42 - Franowo
43 - Szwajcarska
44 - Szwedzka
45 - Piaśnicka/Kurlandzka
46 - Piaśnicka Rynek
47 - Os. Lecha
48 - Os. Tysiąclecia
49 - Łacina
50 - Polanka
51 - Kórnicka
52 - Kórnicka n/ż
53 - Politechnika n/ż
54 - Most Św. Rocha n/ż
55 - Pl. Bernardyński n/ż
56 - Wrocławska n/ż
57 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
58 - 27 Grudnia
59 - Gwarna
60 - Zamek
61 - Rondo Kaponiera
62 - Bałtyk n/ż
64 - Matejki
65 - Wojskowa
66 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
67 - Arena
68 - Arciszewskiego
69 - Głogowska/Hetmańska
70 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
71 - Ostroroga
72 - Grochowska
73 - Drzewieckiego
74 - Stadion Miejski
75 - Węgorka
76 - Rondo Skubiszewskiego
77 - Budziszyńska
77 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911