Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
3
,
6
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
10
,
12
,
12
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Łacina
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
11F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
2 - Os. Tysiąclecia
4 - Os. Lecha
6 - Piaśnicka Rynek
8 - Piaśnicka/Kurlandzka
10 - Szwedzka
12 - Szwajcarska
14 - Franowo
16 - Głogowska/Hetmańska n/ż
18 - Rynek Łazarski n/ż
20 - Park Wilsona n/ż
22 - Dworzec Zachodni n/ż
24 - Starołęka PKM
26 - Bystra
28 - Starołęka Mała
30 - Rondo Starołęka
32 - Rondo Starołęka
34 - Os. Rzeczypospolitej
36 - Os. Piastowskie
38 - Wioślarska n/ż
40 - Rondo Rataje n/ż
42 - Rondo Rataje n/ż
44 - Serafitek n/ż
46 - AWF
48 - Półwiejska
50 - Wierzbięcice
52 - Poznań Główny
54 - Most Dworcowy n/ż
56 - Franowo
57 - Szwajcarska
58 - Szwedzka
59 - Piaśnicka/Kurlandzka
60 - Piaśnicka Rynek
61 - Os. Lecha
62 - Os. Tysiąclecia
63 - Łacina
64 - Polanka
65 - Kórnicka
66 - Kórnicka n/ż
67 - Politechnika n/ż
68 - Most Św. Rocha n/ż
69 - Pl. Bernardyński n/ż
70 - Wrocławska n/ż
71 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
72 - 27 Grudnia
73 - Gwarna
74 - Zamek
75 - Rondo Kaponiera
76 - Bałtyk n/ż
78 - Matejki
79 - Wojskowa
80 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
81 - Arena
82 - Arciszewskiego
83 - Głogowska/Hetmańska
84 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
85 - Ostroroga
86 - Grochowska
87 - Drzewieckiego
88 - Stadion Miejski
89 - Węgorka
90 - Rondo Skubiszewskiego
91 - Budziszyńska
91 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911