Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
3
,
5
,
13
,
15
,
15
,
16
,
20
,
201
,
202
,
211
,
220
,
221
,
przystanek Most Św. Rocha n/ż
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
07F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
2 - Politechnika n/ż
4 - Kórnicka
6 - Polanka
8 - Łacina
10 - Os. Tysiąclecia
12 - Os. Lecha
14 - Piaśnicka Rynek
16 - Piaśnicka/Kurlandzka
18 - Szwedzka
20 - Szwajcarska
22 - Franowo
24 - Głogowska/Hetmańska n/ż
26 - Rynek Łazarski n/ż
28 - Park Wilsona n/ż
30 - Dworzec Zachodni n/ż
32 - Starołęka PKM
34 - Bystra
36 - Starołęka Mała
38 - Rondo Starołęka
40 - Rondo Starołęka
42 - Os. Rzeczypospolitej
44 - Os. Piastowskie
46 - Wioślarska n/ż
48 - Rondo Rataje n/ż
50 - Rondo Rataje n/ż
52 - Serafitek n/ż
54 - AWF
56 - Półwiejska
58 - Wierzbięcice
60 - Poznań Główny
62 - Most Dworcowy n/ż
64 - Franowo
65 - Szwajcarska
66 - Szwedzka
67 - Piaśnicka/Kurlandzka
68 - Piaśnicka Rynek
69 - Os. Lecha
70 - Os. Tysiąclecia
71 - Łacina
72 - Polanka
73 - Kórnicka
74 - Kórnicka n/ż
75 - Politechnika n/ż
76 - Most Św. Rocha n/ż
77 - Pl. Bernardyński n/ż
78 - Wrocławska n/ż
79 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
80 - 27 Grudnia
81 - Gwarna
82 - Zamek
83 - Rondo Kaponiera
84 - Bałtyk n/ż
86 - Matejki
87 - Wojskowa
88 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
89 - Arena
90 - Arciszewskiego
91 - Głogowska/Hetmańska
92 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
93 - Ostroroga
94 - Grochowska
95 - Drzewieckiego
96 - Stadion Miejski
97 - Węgorka
98 - Rondo Skubiszewskiego
99 - Budziszyńska
99 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911