Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
3
,
7
,
8
,
9
,
10
,
11
,
15
,
212
,
213
,
214
,
215
,
218
,
222
,
223
,
224
,
przystanek Most Teatralny
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
56
10 25 40 55
10 25 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 25 40 47G 55
10 25 40 55
10 25 40 55
10 25 40 55
10 25 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 46 56
06 16 26 36 48 56F
07 15G 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07G
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07G
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
08 38
08 38
08 38
08 38
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
07 27 47
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
1 - Rondo Kaponiera
3 - Rondo Kaponiera
5 - Zamek
7 - Ratajczaka
9 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
11 - Wrocławska
13 - Pl. Bernardyński
15 - Most Św. Rocha n/ż
17 - Politechnika n/ż
19 - Kórnicka
21 - Polanka
23 - Łacina
25 - Os. Tysiąclecia
27 - Os. Lecha
29 - Piaśnicka Rynek
31 - Piaśnicka/Kurlandzka
33 - Szwedzka
35 - Szwajcarska
37 - Franowo
39 - Głogowska/Hetmańska n/ż
41 - Rynek Łazarski n/ż
43 - Park Wilsona n/ż
45 - Dworzec Zachodni n/ż
47 - Starołęka PKM
49 - Bystra
51 - Starołęka Mała
53 - Rondo Starołęka
55 - Rondo Starołęka
57 - Os. Rzeczypospolitej
59 - Os. Piastowskie
61 - Wioślarska n/ż
63 - Rondo Rataje n/ż
65 - Rondo Rataje n/ż
67 - Serafitek n/ż
69 - AWF
71 - Półwiejska
73 - Wierzbięcice
75 - Poznań Główny
77 - Most Dworcowy n/ż
79 - Franowo
80 - Szwajcarska
81 - Szwedzka
82 - Piaśnicka/Kurlandzka
83 - Piaśnicka Rynek
84 - Os. Lecha
85 - Os. Tysiąclecia
86 - Łacina
87 - Polanka
88 - Kórnicka
89 - Kórnicka n/ż
90 - Politechnika n/ż
91 - Most Św. Rocha n/ż
92 - Pl. Bernardyński n/ż
93 - Wrocławska n/ż
94 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
95 - 27 Grudnia
96 - Gwarna
97 - Zamek
98 - Rondo Kaponiera
99 - Bałtyk n/ż
101 - Matejki
102 - Wojskowa
103 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
104 - Arena
105 - Arciszewskiego
106 - Głogowska/Hetmańska
107 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
108 - Ostroroga
109 - Grochowska
110 - Drzewieckiego
111 - Stadion Miejski
112 - Węgorka
113 - Rondo Skubiszewskiego
114 - Budziszyńska
114 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911