Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
5
,
5
,
6
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
12
,
13
,
14
,
15
,
18
,
18
,
202
,
przystanek Os. Piastowskie
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
21
07 w
21
07
21
07
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni n/ż
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Os. Rzeczypospolitej
Os. Piastowskie
2 - Wioślarska n/ż
4 - Rondo Rataje n/ż
6 - Rondo Rataje n/ż
8 - Serafitek n/ż
10 - AWF
12 - Półwiejska
14 - Wierzbięcice
16 - Poznań Główny
18 - Most Dworcowy n/ż
20 - Franowo
21 - Szwajcarska
22 - Szwedzka
23 - Piaśnicka/Kurlandzka
24 - Piaśnicka Rynek
25 - Os. Lecha
26 - Os. Tysiąclecia
27 - Łacina
28 - Polanka
29 - Kórnicka
30 - Kórnicka n/ż
31 - Politechnika n/ż
32 - Most Św. Rocha n/ż
33 - Pl. Bernardyński n/ż
34 - Wrocławska n/ż
35 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
36 - 27 Grudnia
37 - Gwarna
38 - Zamek
39 - Rondo Kaponiera
40 - Bałtyk n/ż
42 - Matejki
43 - Wojskowa
44 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
45 - Arena
46 - Arciszewskiego
47 - Głogowska/Hetmańska
48 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
49 - Ostroroga
50 - Grochowska
51 - Drzewieckiego
52 - Stadion Miejski
53 - Węgorka
54 - Rondo Skubiszewskiego
55 - Budziszyńska
55 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911