Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
3
,
6
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
10
,
12
,
12
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Os. Tysiąclecia
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
12F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
2 - Os. Lecha
4 - Piaśnicka Rynek
6 - Piaśnicka/Kurlandzka
8 - Szwedzka
10 - Szwajcarska
12 - Franowo
14 - Głogowska/Hetmańska n/ż
16 - Rynek Łazarski n/ż
18 - Park Wilsona n/ż
20 - Dworzec Zachodni n/ż
22 - Starołęka PKM
24 - Bystra
26 - Starołęka Mała
28 - Rondo Starołęka
30 - Rondo Starołęka
32 - Os. Rzeczypospolitej
34 - Os. Piastowskie
36 - Wioślarska n/ż
38 - Rondo Rataje n/ż
40 - Rondo Rataje n/ż
42 - Serafitek n/ż
44 - AWF
46 - Półwiejska
48 - Wierzbięcice
50 - Poznań Główny
52 - Most Dworcowy n/ż
54 - Franowo
55 - Szwajcarska
56 - Szwedzka
57 - Piaśnicka/Kurlandzka
58 - Piaśnicka Rynek
59 - Os. Lecha
60 - Os. Tysiąclecia
61 - Łacina
62 - Polanka
63 - Kórnicka
64 - Kórnicka n/ż
65 - Politechnika n/ż
66 - Most Św. Rocha n/ż
67 - Pl. Bernardyński n/ż
68 - Wrocławska n/ż
69 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
70 - 27 Grudnia
71 - Gwarna
72 - Zamek
73 - Rondo Kaponiera
74 - Bałtyk n/ż
76 - Matejki
77 - Wojskowa
78 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
79 - Arena
80 - Arciszewskiego
81 - Głogowska/Hetmańska
82 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
83 - Ostroroga
84 - Grochowska
85 - Drzewieckiego
86 - Stadion Miejski
87 - Węgorka
88 - Rondo Skubiszewskiego
89 - Budziszyńska
89 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911