Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
3
,
6
,
6
,
7
,
8
,
8
,
9
,
10
,
12
,
12
,
14
,
15
,
15
,
16
,
17
,
18
,
201
,
202
,
przystanek Polanka
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
10F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
2 - Łacina
4 - Os. Tysiąclecia
6 - Os. Lecha
8 - Piaśnicka Rynek
10 - Piaśnicka/Kurlandzka
12 - Szwedzka
14 - Szwajcarska
16 - Franowo
18 - Głogowska/Hetmańska n/ż
20 - Rynek Łazarski n/ż
22 - Park Wilsona n/ż
24 - Dworzec Zachodni n/ż
26 - Starołęka PKM
28 - Bystra
30 - Starołęka Mała
32 - Rondo Starołęka
34 - Rondo Starołęka
36 - Os. Rzeczypospolitej
38 - Os. Piastowskie
40 - Wioślarska n/ż
42 - Rondo Rataje n/ż
44 - Rondo Rataje n/ż
46 - Serafitek n/ż
48 - AWF
50 - Półwiejska
52 - Wierzbięcice
54 - Poznań Główny
56 - Most Dworcowy n/ż
58 - Franowo
59 - Szwajcarska
60 - Szwedzka
61 - Piaśnicka/Kurlandzka
62 - Piaśnicka Rynek
63 - Os. Lecha
64 - Os. Tysiąclecia
65 - Łacina
66 - Polanka
67 - Kórnicka
68 - Kórnicka n/ż
69 - Politechnika n/ż
70 - Most Św. Rocha n/ż
71 - Pl. Bernardyński n/ż
72 - Wrocławska n/ż
73 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
74 - 27 Grudnia
75 - Gwarna
76 - Zamek
77 - Rondo Kaponiera
78 - Bałtyk n/ż
80 - Matejki
81 - Wojskowa
82 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
83 - Arena
84 - Arciszewskiego
85 - Głogowska/Hetmańska
86 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
87 - Ostroroga
88 - Grochowska
89 - Drzewieckiego
90 - Stadion Miejski
91 - Węgorka
92 - Rondo Skubiszewskiego
93 - Budziszyńska
93 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911