Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
3
,
5
,
13
,
15
,
15
,
16
,
20
,
201
,
202
,
211
,
220
,
221
,
przystanek Politechnika n/ż
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
08F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
2 - Kórnicka
4 - Polanka
6 - Łacina
8 - Os. Tysiąclecia
10 - Os. Lecha
12 - Piaśnicka Rynek
14 - Piaśnicka/Kurlandzka
16 - Szwedzka
18 - Szwajcarska
20 - Franowo
22 - Głogowska/Hetmańska n/ż
24 - Rynek Łazarski n/ż
26 - Park Wilsona n/ż
28 - Dworzec Zachodni n/ż
30 - Starołęka PKM
32 - Bystra
34 - Starołęka Mała
36 - Rondo Starołęka
38 - Rondo Starołęka
40 - Os. Rzeczypospolitej
42 - Os. Piastowskie
44 - Wioślarska n/ż
46 - Rondo Rataje n/ż
48 - Rondo Rataje n/ż
50 - Serafitek n/ż
52 - AWF
54 - Półwiejska
56 - Wierzbięcice
58 - Poznań Główny
60 - Most Dworcowy n/ż
62 - Franowo
63 - Szwajcarska
64 - Szwedzka
65 - Piaśnicka/Kurlandzka
66 - Piaśnicka Rynek
67 - Os. Lecha
68 - Os. Tysiąclecia
69 - Łacina
70 - Polanka
71 - Kórnicka
72 - Kórnicka n/ż
73 - Politechnika n/ż
74 - Most Św. Rocha n/ż
75 - Pl. Bernardyński n/ż
76 - Wrocławska n/ż
77 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
78 - 27 Grudnia
79 - Gwarna
80 - Zamek
81 - Rondo Kaponiera
82 - Bałtyk n/ż
84 - Matejki
85 - Wojskowa
86 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
87 - Arena
88 - Arciszewskiego
89 - Głogowska/Hetmańska
90 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
91 - Ostroroga
92 - Grochowska
93 - Drzewieckiego
94 - Stadion Miejski
95 - Węgorka
96 - Rondo Skubiszewskiego
97 - Budziszyńska
97 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911