Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
0
,
6
,
8
,
13
,
15
,
18
,
przystanek Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
Kierunek: Os. Sobieskiego
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
43
07 21 34 49
04 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 34 42G 49
04 19 34 49
04 19 34 49
04 19 34 49
04 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 40
00 10G 20 40
00 20 40
00 20 40
00 05F w 20 40 56F
14G
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
41
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 05F 20 40 56F
14G
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
19 49
19 49
19 49
19 49
19 39 59
20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 20 40
00 05F 20 40 56F
14G
Budziszyńska
Budziszyńska
Rondo Skubiszewskiego
Węgorka
Stadion Miejski
Drzewieckiego
Grochowska
Ostroroga
Głogowska/Hetmańska
Arciszewskiego
Arena
Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
1 - Matejki
3 - Bałtyk
4 - Most Dworcowy n/ż
5 - Dworzec Zachodni n/ż
6 - Park Wilsona n/ż
7 - Rynek Łazarski n/ż
8 - Głogowska/Hetmańska n/ż
9 - Rondo Kaponiera
10 - Zamek
11 - Ratajczaka
12 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
13 - Wrocławska
14 - Pl. Bernardyński
15 - Most Św. Rocha n/ż
16 - Politechnika n/ż
17 - Kórnicka
18 - Polanka
19 - Łacina
20 - Os. Tysiąclecia
21 - Os. Lecha
22 - Piaśnicka Rynek
23 - Piaśnicka/Kurlandzka
24 - Szwedzka
25 - Szwajcarska
26 - Franowo
27 - Franowo
28 - Szwajcarska
29 - Szwedzka
30 - Piaśnicka/Kurlandzka
31 - Piaśnicka Rynek
32 - Os. Lecha
33 - Os. Tysiąclecia
34 - Łacina
35 - Polanka
36 - Kórnicka
37 - Kórnicka n/ż
38 - Politechnika n/ż
39 - Most Św. Rocha n/ż
40 - Pl. Bernardyński n/ż
41 - Wrocławska n/ż
42 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
43 - 27 Grudnia
44 - Gwarna
45 - Zamek
46 - Rondo Kaponiera
47 - Rondo Kaponiera
48 - Most Teatralny
51 - Słowiańska
52 - Aleje Solidarności
53 - Lechicka Poznań Plaza
54 - Kurpińskiego
56 - Szymanowskiego
57 - Os. Sobieskiego
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911