Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
3
,
5
,
13
,
15
,
15
,
16
,
20
,
201
,
202
,
przystanek Wrocławska
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
05F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego n/ż
Wrocławska
2 - Pl. Bernardyński
4 - Most Św. Rocha n/ż
6 - Politechnika n/ż
8 - Kórnicka
10 - Polanka
12 - Łacina
14 - Os. Tysiąclecia
16 - Os. Lecha
18 - Piaśnicka Rynek
20 - Piaśnicka/Kurlandzka
22 - Szwedzka
24 - Szwajcarska
26 - Franowo
28 - Głogowska/Hetmańska n/ż
30 - Rynek Łazarski n/ż
32 - Park Wilsona n/ż
34 - Dworzec Zachodni n/ż
36 - Starołęka PKM
38 - Bystra
40 - Starołęka Mała
42 - Rondo Starołęka
44 - Rondo Starołęka
46 - Os. Rzeczypospolitej
48 - Os. Piastowskie
50 - Wioślarska n/ż
52 - Rondo Rataje n/ż
54 - Rondo Rataje n/ż
56 - Serafitek n/ż
58 - AWF
60 - Półwiejska
62 - Wierzbięcice
64 - Poznań Główny
66 - Most Dworcowy n/ż
68 - Franowo
69 - Szwajcarska
70 - Szwedzka
71 - Piaśnicka/Kurlandzka
72 - Piaśnicka Rynek
73 - Os. Lecha
74 - Os. Tysiąclecia
75 - Łacina
76 - Polanka
77 - Kórnicka
78 - Kórnicka n/ż
79 - Politechnika n/ż
80 - Most Św. Rocha n/ż
81 - Pl. Bernardyński n/ż
82 - Wrocławska n/ż
83 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
84 - 27 Grudnia
85 - Gwarna
86 - Zamek
87 - Rondo Kaponiera
88 - Bałtyk n/ż
90 - Matejki
91 - Wojskowa
92 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
93 - Arena
94 - Arciszewskiego
95 - Głogowska/Hetmańska
96 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
97 - Ostroroga
98 - Grochowska
99 - Drzewieckiego
100 - Stadion Miejski
101 - Węgorka
102 - Rondo Skubiszewskiego
103 - Budziszyńska
103 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911