Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
2
,
3
,
5
,
13
,
15
,
15
,
17
,
20
,
201
,
przystanek Zamek
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
00F
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
2 - Ratajczaka
4 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
6 - Wrocławska
8 - Pl. Bernardyński
10 - Most Św. Rocha n/ż
12 - Politechnika n/ż
14 - Kórnicka
16 - Polanka
18 - Łacina
20 - Os. Tysiąclecia
22 - Os. Lecha
24 - Piaśnicka Rynek
26 - Piaśnicka/Kurlandzka
28 - Szwedzka
30 - Szwajcarska
32 - Franowo
34 - Głogowska/Hetmańska n/ż
36 - Rynek Łazarski n/ż
38 - Park Wilsona n/ż
40 - Dworzec Zachodni n/ż
42 - Starołęka PKM
44 - Bystra
46 - Starołęka Mała
48 - Rondo Starołęka
50 - Rondo Starołęka
52 - Os. Rzeczypospolitej
54 - Os. Piastowskie
56 - Wioślarska n/ż
58 - Rondo Rataje n/ż
60 - Rondo Rataje n/ż
62 - Serafitek n/ż
64 - AWF
66 - Półwiejska
68 - Wierzbięcice
70 - Poznań Główny
72 - Most Dworcowy n/ż
74 - Franowo
75 - Szwajcarska
76 - Szwedzka
77 - Piaśnicka/Kurlandzka
78 - Piaśnicka Rynek
79 - Os. Lecha
80 - Os. Tysiąclecia
81 - Łacina
82 - Polanka
83 - Kórnicka
84 - Kórnicka n/ż
85 - Politechnika n/ż
86 - Most Św. Rocha n/ż
87 - Pl. Bernardyński n/ż
88 - Wrocławska n/ż
89 - Aleje Marcinkowskiego n/ż
90 - 27 Grudnia
91 - Gwarna
92 - Zamek
93 - Rondo Kaponiera
94 - Bałtyk n/ż
96 - Matejki
97 - Wojskowa
98 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
99 - Arena
100 - Arciszewskiego
101 - Głogowska/Hetmańska
102 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
103 - Ostroroga
104 - Grochowska
105 - Drzewieckiego
106 - Stadion Miejski
107 - Węgorka
108 - Rondo Skubiszewskiego
109 - Budziszyńska
109 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911