autobus 16 | inne linie z przystanku: 12, 14, 15, 16, 201, 202, | |||||||
przystanek Aleje Solidarności | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 00 14 29 43 58 13 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 54 14 20 34 54 14 34 54 14 34 54 14 20 34 54 14 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 20 34 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 20 50 20 50 20 50 20 50 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 20 34 54 14 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności 1 - Słowiańska 5 - Most Teatralny 6 - Fredry 7 - Gwarna 9 - Ratajczaka 10 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 12 - Wrocławska 13 - Pl. Bernardyński 14 - Most Św. Rocha n/ż 15 - Politechnika n/ż 16 - Kórnicka 17 - Polanka 18 - Łacina 19 - Os. Tysiąclecia 20 - Os. Lecha 22 - Piaśnicka Rynek 23 - Piaśnicka/Kurlandzka 24 - Szwedzka 25 - Szwajcarska 26 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy