tramwaj 16 | inne linie z przystanku: 12, 14, 15, 16, 201, 202, | |||||||
przystanek Aleje Solidarności | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 46 00 10 25 40 54 09 17 24 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 05 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 44 14 44 14 44 14 44 14 40 00 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż Pl. Bernardyński n/ż Wrocławska n/ż Aleje Marcinkowskiego n/ż 27 Grudnia Fredry Most Teatralny Słowiańska Aleje Solidarności 1 - Lechicka Poznań Plaza 2 - Kurpińskiego 4 - Szymanowskiego 5 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy