tramwaj 16 | inne linie z przystanku: 1, 3, 3, 5, 6, 6, 7, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 11, 11, 12, 12, 13, 14, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 19, 91, 201, 201, 202, | |||||||
przystanek Franowo | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 22 36 46 01 13 26 41 49 56 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 49 59 09 19 29 39 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 57 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 19 49 19 49 19 49 19 49 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 | Franowo 1 - Szwajcarska 2 - Szwedzka 3 - Piaśnicka/Kurlandzka 4 - Piaśnicka Rynek 6 - Os. Lecha 7 - Os. Tysiąclecia 8 - Łacina 9 - Polanka 10 - Kórnicka 11 - Kórnicka n/ż 12 - Politechnika n/ż 13 - Most Św. Rocha n/ż 14 - Pl. Bernardyński n/ż 15 - Wrocławska n/ż 16 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 17 - 27 Grudnia 19 - Fredry 20 - Most Teatralny 23 - Słowiańska 24 - Aleje Solidarności 25 - Lechicka Poznań Plaza 26 - Kurpińskiego 28 - Szymanowskiego 29 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy