autobus 16 | inne linie z przystanku: 0, 0, 2, 5, 9, 13, 15, 15, 16, 17, 19, 20, 201, 202, | |||||||
przystanek Gwarna | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 08 22 37 52 07 22 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 03 22 28 42 02 22 42 02 22 42 02 22 28 42 02 21 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 28 42 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 28 58 28 58 28 58 28 58 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 28 42 02 21 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Fredry Gwarna 2 - Ratajczaka 3 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 5 - Wrocławska 6 - Pl. Bernardyński 7 - Most Św. Rocha n/ż 8 - Politechnika n/ż 9 - Kórnicka 10 - Polanka 11 - Łacina 12 - Os. Tysiąclecia 13 - Os. Lecha 15 - Piaśnicka Rynek 16 - Piaśnicka/Kurlandzka 17 - Szwedzka 18 - Szwajcarska 19 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy