tramwaj 16 | inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 100, 201, 202, 211, 220, 221, | |||||||
przystanek Most Św. Rocha n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 49 59 14 26 39 54 02 09 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 09 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 50 10 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 02 32 02 32 02 32 02 32 02 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 08 28 48 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż 1 - Pl. Bernardyński n/ż 2 - Wrocławska n/ż 3 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 4 - 27 Grudnia 6 - Fredry 7 - Most Teatralny 10 - Słowiańska 11 - Aleje Solidarności 12 - Lechicka Poznań Plaza 13 - Kurpińskiego 15 - Szymanowskiego 16 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy