tramwaj 16 | inne linie z przystanku: 3, 5, 6, 6, 7, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 12, 12, 13, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 201, 202, | |||||||
przystanek Os. Tysiąclecia | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 29 43 53 08 20 33 48 56 03 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 04 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 56 26 56 26 56 26 56 26 56 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 02 22 42 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia 1 - Łacina 2 - Polanka 3 - Kórnicka 4 - Kórnicka n/ż 5 - Politechnika n/ż 6 - Most Św. Rocha n/ż 7 - Pl. Bernardyński n/ż 8 - Wrocławska n/ż 9 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 10 - 27 Grudnia 12 - Fredry 13 - Most Teatralny 16 - Słowiańska 17 - Aleje Solidarności 18 - Lechicka Poznań Plaza 19 - Kurpińskiego 21 - Szymanowskiego 22 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy