tramwaj 16 | inne linie z przystanku: 1, 3, 3, 5, 6, 6, 7, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 11, 11, 12, 12, 13, 14, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 19, 91, 201, 201, 202, | |||||||
przystanek Piaśnicka Rynek | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 26 40 50 05 17 30 45 53 00 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 53 03 13 23 33 43 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 01 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 53 23 53 23 53 23 53 23 53 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek 2 - Os. Lecha 3 - Os. Tysiąclecia 4 - Łacina 5 - Polanka 6 - Kórnicka 7 - Kórnicka n/ż 8 - Politechnika n/ż 9 - Most Św. Rocha n/ż 10 - Pl. Bernardyński n/ż 11 - Wrocławska n/ż 12 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 13 - 27 Grudnia 15 - Fredry 16 - Most Teatralny 19 - Słowiańska 20 - Aleje Solidarności 21 - Lechicka Poznań Plaza 22 - Kurpińskiego 24 - Szymanowskiego 25 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy