tramwaj 16 | inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 100, 201, 202, | |||||||
przystanek Wrocławska n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 51 01 16 28 41 56 04 11 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 12 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 04 34 04 34 04 34 04 34 04 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka n/ż Politechnika n/ż Most Św. Rocha n/ż Pl. Bernardyński n/ż Wrocławska n/ż 1 - Aleje Marcinkowskiego n/ż 2 - 27 Grudnia 4 - Fredry 5 - Most Teatralny 8 - Słowiańska 9 - Aleje Solidarności 10 - Lechicka Poznań Plaza 11 - Kurpińskiego 13 - Szymanowskiego 14 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy