autobus 16 | inne linie z przystanku: 3, 5, 13, 15, 15, 16, 20, 201, 202, | |||||||
przystanek Wrocławska | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 13 27 42 57 12 27 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 42 57 12 27 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 08 27 33 47 07 27 47 07 27 47 07 27 33 47 07 26 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 33 47 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 33 03 33 03 33 03 33 03 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 33 47 07 26 | Os. Sobieskiego Szymanowskiego Kurpińskiego Lechicka Poznań Plaza Aleje Solidarności Słowiańska Most Teatralny Fredry Gwarna Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego n/ż Wrocławska 1 - Pl. Bernardyński 2 - Most Św. Rocha n/ż 3 - Politechnika n/ż 4 - Kórnicka 5 - Polanka 6 - Łacina 7 - Os. Tysiąclecia 8 - Os. Lecha 10 - Piaśnicka Rynek 11 - Piaśnicka/Kurlandzka 12 - Szwedzka 13 - Szwajcarska 14 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy