tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 5, 6, 7, 8, 8, 17, | |||||||
przystanek Baraniaka | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 51 06 20 35 46 50 05 14 20 35 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 41 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 53G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 43 03 23 43 03 16 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 53G | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 55 25 55 25 55 25 55 25 55 25 42 02 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 53G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka 2 - Rondo Śródka 3 - Rondo Śródka 4 - Katedra 6 - Małe Garbary 7 - Pl. Wielkopolski 8 - Pl. Ratajskiego 10 - Gwarna 11 - Zamek 13 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 14 - Poznań Główny n/ż 15 - Poznań Główny 17 - Dworzec Zachodni n/ż 19 - Park Wilsona n/ż 20 - Rynek Łazarski n/ż 22 - Głogowska/Hetmańska n/ż 24 - Rondo Starołęka 26 - Hetmańska Wiadukt 28 - Rolna 30 - Traugutta 32 - Kolejowa 34 - Głogowska/Hetmańska 36 - Krauthofera n/ż 38 - Sielska n/ż 39 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy