autobus 17 | inne linie z przystanku: 17, | |||||||
przystanek Gwarna | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 52 06 21 36 51 06 21 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 58 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 08 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 08 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 27 57 27 57 27 57 27 57 27 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 57 17 37 08 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Gwarna 2 - Pl. Ratajskiego 4 - Pl. Wielkopolski 5 - Małe Garbary 6 - Katedra 8 - Rondo Śródka 9 - Rondo Śródka 10 - Baraniaka 12 - Kórnicka 13 - Polanka 14 - Łacina 15 - Os. Tysiąclecia 16 - Os. Lecha 18 - Os. Czecha 19 - Żegrze III 20 - Żegrze II 21 - Żegrze I 22 - Rondo Żegrze 23 - Rondo Żegrze 25 - Rondo Starołęka 26 - Rondo Starołęka 27 - Starołęka Mała 28 - Bystra 29 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy