tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 0, 0, 2, 5, 9, 13, 15, 15, 16, 17, 19, 20, 201, 202, | |||||||
przystanek Gwarna | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 52 02 17 31 46 57 01 16 25 31 46 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 52 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 54 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 03G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 53 13 33 53 13 26 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 03G | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05 35 05 35 05 35 05 35 05 35 52 12 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 03G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary Pl. Wielkopolski Pl. Ratajskiego Gwarna 1 - Zamek 3 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 4 - Poznań Główny n/ż 5 - Poznań Główny 7 - Dworzec Zachodni n/ż 9 - Park Wilsona n/ż 10 - Rynek Łazarski n/ż 12 - Głogowska/Hetmańska n/ż 14 - Rondo Starołęka 16 - Hetmańska Wiadukt 18 - Rolna 20 - Traugutta 22 - Kolejowa 24 - Głogowska/Hetmańska 26 - Krauthofera n/ż 28 - Sielska n/ż 29 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy