autobus 17 | inne linie z przystanku: 3, 6, 6, 7, 8, 8, 9, 10, 12, 12, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 20, 201, 202, | |||||||
przystanek Kórnicka | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05 19 34 49 04 19 34 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 10 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 20 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 20 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 39 09 39 09 39 09 39 09 39 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 20 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Gwarna Pl. Ratajskiego Pl. Wielkopolski Małe Garbary Katedra Rondo Śródka Rondo Śródka Baraniaka Kórnicka 1 - Polanka 2 - Łacina 3 - Os. Tysiąclecia 4 - Os. Lecha 6 - Os. Czecha 7 - Żegrze III 8 - Żegrze II 9 - Żegrze I 10 - Rondo Żegrze 11 - Rondo Żegrze 13 - Rondo Starołęka 14 - Rondo Starołęka 15 - Starołęka Mała 16 - Bystra 17 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy