tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 7, 8, 17, | |||||||
przystanek Małe Garbary | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 47 57 12 26 41 52 56 11 20 26 41 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 47 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 59G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 49 09 29 49 09 22 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 59G | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 01 31 01 31 01 31 01 31 01 31 48 08 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 59G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary 1 - Pl. Wielkopolski 2 - Pl. Ratajskiego 4 - Gwarna 5 - Zamek 7 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 8 - Poznań Główny n/ż 9 - Poznań Główny 11 - Dworzec Zachodni n/ż 13 - Park Wilsona n/ż 14 - Rynek Łazarski n/ż 16 - Głogowska/Hetmańska n/ż 18 - Rondo Starołęka 20 - Hetmańska Wiadukt 22 - Rolna 24 - Traugutta 26 - Kolejowa 28 - Głogowska/Hetmańska 30 - Krauthofera n/ż 32 - Sielska n/ż 33 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy