Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zabytkowym taborem na Noc Muzeów
Dziś mamy Noc Muzeów
Kejtrówka i “Latające psy” w ten weekend na Cytadeli
Zmiany w komunikacji miejskiej
Scena nad Rusałką – Sara Kordowska, Wczasy – zdjęcia
Majówka w centrum!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 18 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MAJA
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
17
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
9
,
10
,
11
,
11
,
14
,
17
,
17
,
19
,
91
,
162
,
166
,
196
,
201
,
przystanek Os. Czecha
Kierunek: Górczyn PKM
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
33 43 58
12 27 42 57
06 12 27 42 52
02 12 22 32 42 52
02 12 22 32 42 52
02 12 27 42 57
12 27 42 57
12 27 42 57
12 27 42 57
12 27 33 42 52
02 12 22 32 42 52
02 12 22 32 42 52
02 12 22 32 42 52
02 12 22 32 42 52
02 12 22 35 45F 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 45G
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
35 55
15 35 55
08 15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 45G
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
47
17 47
17 47
17 47
17 47
17 34 54
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 55
15 35 45G
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Rondo Żegrze
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Żegrze I
Żegrze II
Żegrze III
Os. Czecha
1 - Piaśnicka Rynek
2 - Piaśnicka/Kurlandzka
3 - Szwedzka
4 - Szwajcarska
5 - Franowo
6 - Franowo
8 - Szwajcarska
10 - Szwedzka
12 - Piaśnicka/Kurlandzka
14 - Piaśnicka Rynek
16 - Os. Lecha
17 - Os. Tysiąclecia
18 - Łacina
19 - Polanka
20 - Kórnicka
21 - Kórnicka
22 - Baraniaka
24 - Rondo Śródka
25 - Rondo Śródka
26 - Katedra
28 - Małe Garbary
29 - Pl. Wielkopolski
30 - Pl. Ratajskiego
32 - Gwarna
33 - Zamek
35 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
36 - Poznań Główny n/ż
37 - Poznań Główny
39 - Dworzec Zachodni n/ż
41 - Park Wilsona n/ż
42 - Rynek Łazarski n/ż
44 - Głogowska/Hetmańska n/ż
46 - Rondo Starołęka
48 - Hetmańska Wiadukt
50 - Rolna
52 - Traugutta
54 - Kolejowa
56 - Głogowska/Hetmańska
58 - Krauthofera n/ż
60 - Sielska n/ż
61 - Górczyn PKM
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911