autobus 17 | inne linie z przystanku: 3, 6, 6, 7, 8, 8, 9, 10, 12, 12, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 20, 201, 202, | |||||||
przystanek Os. Lecha | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 09 23 38 53 08 23 38 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 11 21 31 41 51 01 14 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 24 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 24 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 43 13 43 13 43 13 43 13 43 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 24 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Gwarna Pl. Ratajskiego Pl. Wielkopolski Małe Garbary Katedra Rondo Śródka Rondo Śródka Baraniaka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha 2 - Os. Czecha 3 - Żegrze III 4 - Żegrze II 5 - Żegrze I 6 - Rondo Żegrze 7 - Rondo Żegrze 9 - Rondo Starołęka 10 - Rondo Starołęka 11 - Starołęka Mała 12 - Bystra 13 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy