tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 3, 5, 6, 6, 7, 7, 8, 8, 9, 9, 10, 10, 12, 12, 13, 14, 15, 15, 16, 17, 18, 201, 202, | |||||||
przystanek Os. Tysiąclecia | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 36 46 01 15 30 41 45 00 09 15 30 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 36 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 35 45 55 05 15 25 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 48G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 38 58 18 38 58 11 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 48G | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 50 20 50 20 50 20 50 20 50 20 37 57 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 48G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia 1 - Łacina 2 - Polanka 3 - Kórnicka 4 - Kórnicka 5 - Baraniaka 7 - Rondo Śródka 8 - Rondo Śródka 9 - Katedra 11 - Małe Garbary 12 - Pl. Wielkopolski 13 - Pl. Ratajskiego 15 - Gwarna 16 - Zamek 18 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 19 - Poznań Główny n/ż 20 - Poznań Główny 22 - Dworzec Zachodni n/ż 24 - Park Wilsona n/ż 25 - Rynek Łazarski n/ż 27 - Głogowska/Hetmańska n/ż 29 - Rondo Starołęka 31 - Hetmańska Wiadukt 33 - Rolna 35 - Traugutta 37 - Kolejowa 39 - Głogowska/Hetmańska 41 - Krauthofera n/ż 43 - Sielska n/ż 44 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy