autobus 17 | inne linie z przystanku: 7, 8, 17, | |||||||
przystanek Pl. Ratajskiego | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 54 08 23 38 53 08 23 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 56 06 16 26 36 46 00 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 10 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 10 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 29 59 29 59 29 59 29 59 29 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 10 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Gwarna Pl. Ratajskiego 2 - Pl. Wielkopolski 3 - Małe Garbary 4 - Katedra 6 - Rondo Śródka 7 - Rondo Śródka 8 - Baraniaka 10 - Kórnicka 11 - Polanka 12 - Łacina 13 - Os. Tysiąclecia 14 - Os. Lecha 16 - Os. Czecha 17 - Żegrze III 18 - Żegrze II 19 - Żegrze I 20 - Rondo Żegrze 21 - Rondo Żegrze 23 - Rondo Starołęka 24 - Rondo Starołęka 25 - Starołęka Mała 26 - Bystra 27 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy