tramwaj 17 | inne linie z przystanku: 0, 7, 8, 17, 20, | |||||||
przystanek Pl. Wielkopolski | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 49 59 14 28 43 54 58 13 22 28 43 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 49 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 51 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 00G | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 50 10 30 50 10 23 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 00G | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 02 32 02 32 02 32 02 32 02 32 49 09 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 00G | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Unii Lubelskiej Tadeuszak Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Baraniaka Rondo Śródka Rondo Śródka Katedra Małe Garbary Pl. Wielkopolski 1 - Pl. Ratajskiego 3 - Gwarna 4 - Zamek 6 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 7 - Poznań Główny n/ż 8 - Poznań Główny 10 - Dworzec Zachodni n/ż 12 - Park Wilsona n/ż 13 - Rynek Łazarski n/ż 15 - Głogowska/Hetmańska n/ż 17 - Rondo Starołęka 19 - Hetmańska Wiadukt 21 - Rolna 23 - Traugutta 25 - Kolejowa 27 - Głogowska/Hetmańska 29 - Krauthofera n/ż 31 - Sielska n/ż 32 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy