autobus 17 | inne linie z przystanku: 7, 8, 17, | |||||||
przystanek Pl. Wielkopolski | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 56 10 25 40 55 10 25 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 02 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 12 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 12 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 31 01 31 01 31 01 31 01 31 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 01 21 41 12 | Górczyn PKM Sielska n/ż Krauthofera n/ż Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Rondo Żegrze Rondo Żegrze Żegrze I Żegrze II Żegrze III Os. Czecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Poznań Główny n/ż Uniwersytet Ekonomiczny Zamek Gwarna Pl. Ratajskiego Pl. Wielkopolski 1 - Małe Garbary 2 - Katedra 4 - Rondo Śródka 5 - Rondo Śródka 6 - Baraniaka 8 - Kórnicka 9 - Polanka 10 - Łacina 11 - Os. Tysiąclecia 12 - Os. Lecha 14 - Os. Czecha 15 - Żegrze III 16 - Żegrze II 17 - Żegrze I 18 - Rondo Żegrze 19 - Rondo Żegrze 21 - Rondo Starołęka 22 - Rondo Starołęka 23 - Starołęka Mała 24 - Bystra 25 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy